Головна


До уваги абітурієнтів !
Міністерство освіти і науки дозволило вступ абітурієнтів у 2017-му році або за паспортом громадянина України або за свідоцтвом про народження.

Вітальне слово директораЛюбі друзі !

В житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти рішення, від якого залежить доля, здобутки. Для випускників шкіл таким моментом є обрання майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, який допоможе визначитись у житті, де допоможуть стати особистістю, спроможною вирішити будь-які питання, будь-які проблеми, що зустрінуться у житті.
Липковатівський аграрний коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності.
В цьому навчальному закладі Ви отримаєте міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва.
Липковатівський аграрний коледж має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання, а також можливість продовжити навчання в інститутах, університетах, академіях.
В коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.
Липковатівка чекає Вас в своїй дружній працьовитій сім’ї! В стінах коледжу здійсняться Ваші мрії, відбудеться становлення дорослої, свідомої особистості. Людини, яка приноситиме користь собі і державі.

М.П. Таркан
http://www.organicstandard.com.ua/

http://www.president.gov.ua/

З Новим роком та Різдвом Христовим!

опубліковано 21 груд. 2018 р., 23:44 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 21 груд. 2018 р., 23:45 ]

Перейти до альбому

Підвели підсумки семестру студенти Липковатівського аграрного коледжу відкритою виховною годиною "Калейдоскоп народних свят" під керівництвом куратора групи А - 11 Червоної С.П. Майстерно виконані колядки, щедрівки, сценки не залишили байдужих в актовій залі. Днем пізніше учасники художньої самодіяльності виступили з концертом і привітаннями з Новим роком та Різдвом Христовим. До святкування додалася виставка новорічних газет, де перше місце отримала група   ВМ - 22 куратор групи Скороходова І.Є. Студентська рада самоврядування коледжу вітає всіх студентів, викладачів, працівників коледжу з наступаючим святом Нового року та Різдвом Христовим!

Всеукраїнський тиждень права.

опубліковано 21 груд. 2018 р., 23:38 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 21 груд. 2018 р., 23:38 ]

Перейти до альбому

З 10 по 14.12.2018 р. під керівництвом викладача правознавчих дисциплін Потрясаєва О.В. в нашому коледжі був проведений тиждень права. В рамках тижня були організовані і проведені виставки стіннівок, інформаційні години у групах, читання лекцій для мешканців студентських гуртожитків на правознавчу тематику. Всі ці заходи мали на меті надати молоді правознавчі знання, їх проведення сприяло формуванню покоління правознавчо обізнаних громадян нашої держави.

Святковий концерт з нагоди Дня працівника сільського господарства

опубліковано 26 лист. 2018 р., 22:54 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 26 лист. 2018 р., 22:55 ]

Перейти до альбому

З нагоди Дня працівника сільського господарства 23 листопада в актовій залі відбувся святковий концерт, де учасниками святкової програми були задіяні працівники Липковатівського аграрного коледжу, студенти та вихованці Липковатівського НВК. Веселий настрій створювали: ансамбль "Чарівниця", гуморески студента групи ВТ-21 Чистякова Дмитра, пісні і танцювальні номери виконували студенти, школярі та виступ інструментального ансамблю. Працівники НПЦ, місцеві жителі, пенсіонери - отримали чудовий святковий настрій та заряд позитивної енергії. Вітаємо всіх зі святом!!!

Виховна година "Голгофа голодної смерті"

опубліковано 26 лист. 2018 р., 22:42 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 26 лист. 2018 р., 22:43 ]

Перейти до альбому

22.11.18 в актовій залі коледжу відбулася відкрита виховна година "Голгофа голодної смерті" з нагоди 85 - роковин вшанування пам'яті жертв Голодомору в Україні. Підготувала та провела цей захід викладач вищої категорії Масловська Л.М. та студенти групи ВР - 41. Колектив навчального закладу та студенти навчальних груп вшанували пам'ять цих трагічних подій 1932-1933 рр. хвилиною мовчання.

85 річниця Голодомору в Україні

опубліковано 21 лист. 2018 р., 05:49 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 25 лист. 2018 р., 15:10 ]

Перейти до альбому

Цього року країна відзначає 85 річницю Голодомору в Україні. Вшануймо пам'ять померлим від штучно створеного голоду. І нехай Господь береже нашу країну.

Виховна година

опубліковано 21 лист. 2018 р., 05:42 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 25 лист. 2018 р., 04:34 ]

Перейти до альбому

21.11.2018 р. у навчальних групах були проведені виховні години присвячені Революції гідності та свободи українського народу.

Веселий ярмарок

опубліковано 21 лист. 2018 р., 05:36 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 25 лист. 2018 р., 04:35 ]

Перейти до альбому

19.11.2018 р. в навчальному закладі відбувся "Веселий ярмарок" присвячений дню студента та працівникам сільського господарства. Студенти виготовили і представили смачні кулінарні та кондитерські вироби. Невеличкий концерт на святкуванні привніс у свято веселий та бадьорий настрій. Разом з ярмаркою також були представлені газети "Знайомтеся - це ми"

Студенти коледжу взяли участь у ХХ хіміко-біологічному турнірі імені І. І. Мечникова

опубліковано 21 лист. 2018 р., 03:46 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 25 лист. 2018 р., 04:36 ]

Перейти до альбому

17 листопада 2018 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна на виконання Програми роботи з обдарованою молоддю відбувся XX хіміко-біологічний турнір імені І. І. Мечникова для школярів. Від Липковатівського аграрного коледжу у турнірі взяли участь студенти 1-2 курсів. У змаганнях біологів наш коледж представляли Гнесь Дарина (ВМ-22) і Качанова Дар’я (ВМ-11). У хімічній секції турніру випробовувала свої знання Старікова Анастасія (ВМ-12). Змагання включали два тури – теоретичний і практичний. В ході турніру наші студенти показали непоганий рівень знань з біології та хімії. І хоча переможцями турніру вони не стали, проте отримали незабутні враження, перебуваючи у стінах найстарішого університету України, набули досвід інтелектуальних змагань, дізналися багато нового й цікавого. Зокрема юні хіміки опановували премудрості титрування розчинів, а учасники біологічної секції мали можливість відвідати усі кафедри біологічного факультету університету, а також прослухати цікаву лекцію учасника антарктичної експедиції доцента університету Утєвського А. Ю. про наукові дослідження українських біологів в Антарктиді.

Викладач біології та хімії Шуліка В. М.

 

Тематичний вечір присвячений Всесвітньому Дню яйця

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 07:04 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 25 лист. 2018 р., 04:37 ]

Перейти до альбому

11.10.2018 р. в читальному залі коледжу відбувся тематичний вечір присвячений Всесвітньому Дню яйця. Вечір підготували і провели викладачі технологічних дисциплін Губарева Л.І. та Піддубна А.В. Активну участь прийняли студенти 2,3,4 курсів технологічного відділення.

Виховна година "Від козаків до наших днів зберегли вогонь батьків"

опубліковано 11 жовт. 2018 р., 06:53 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 13 жовт. 2018 р., 14:08 ]

Перейти до альбому

10.10.2018р. в актовій залі коледжу відбулася відкрита виховна година "Від козаків до наших днів зберегли вогонь батьків". Провела виховну годину куратор групи ВМ-21 Курман О.В. У виховній годині висвітлено національно-патріотичне виховання українського народу із сивої давнини до наших часів. Ці події висвітлювалися через декламування віршів, виконання пісень, танців, демонстрації уривків фільмів підібраних до цієї тематики. Дякуємо за прекрасно підготовлений виховний захід.

Заступник директора з виховної роботи.

1-10 of 171