Головна


До уваги абітурієнтів !
Міністерство освіти і науки дозволило вступ абітурієнтів у 2017-му році або за паспортом громадянина України або за свідоцтвом про народження.

Вітальне слово директораЛюбі друзі !

В житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти рішення, від якого залежить доля, здобутки. Для випускників шкіл таким моментом є обрання майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, який допоможе визначитись у житті, де допоможуть стати особистістю, спроможною вирішити будь-які питання, будь-які проблеми, що зустрінуться у житті.
Липковатівський аграрний коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності.
В цьому навчальному закладі Ви отримаєте міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва.
Липковатівський аграрний коледж має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання, а також можливість продовжити навчання в інститутах, університетах, академіях.
В коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.
Липковатівка чекає Вас в своїй дружній працьовитій сім’ї! В стінах коледжу здійсняться Ваші мрії, відбудеться становлення дорослої, свідомої особистості. Людини, яка приноситиме користь собі і державі.

М.П. Таркан
http://www.president.gov.ua/

Вітаємо

опубліковано 26 лют. 2018 р., 03:45 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 26 лют. 2018 р., 03:49 ]

Третяка Богдана

студента групи ВМ-22

з I місцем

в Чемпіонаті України з гирьового спорту

 серед студентів закладів вищої освіти  I-II рівнів акредитації

 Адміністрація коледжу

День відкритих дверей. Свято "Масляної"

опубліковано 16 лют. 2018 р., 06:44 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 16 лют. 2018 р., 08:17 ]

Масляна - або Масниця - одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Свято Масляної, яке відбулося 15.02.2018 в коледжі співпало з профорієнтаційним заходом - днем відкритих дверей. Тому для нашого навчального закладу велика кількість гостей не стала на заваді. Екскурсії по коледжу, по гуртожитках та музеях перепліталися з перервами на святкове частування млинцями та духм’яним чаєм. Порадували гостей та студентів коледжу учасники художньої самодіяльності. Цікавим моментом стало спалювання опудала "Масляної" та проводи зими запальними танцями, піснями. 
Ми тебе гречно проводжаємо, шанобливо тобі вклоняємося, з легким серцем блинцями звеселяймося" - запрошенням всіх студентів скуштувати смачних блинців завершило святкування Масляної.

День святого Валентина 2018

опубліковано 16 лют. 2018 р., 06:22 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 17 лют. 2018 р., 01:18 ]

14.02.2018 р. наш навчальний заклад відсвяткував день святого Валентина. Кохання - таємниче і загадкове почуття, відкриває світ крвси і величності. Вся концертна програма була овіяна прекрасними і високими почуттями. Ніжні вірші, ліричні пісні, веселі сценки стали запорукою цього святкування. Цікаві поздоровлення "валентинками" отримали зі скриньки для закоханих велика кількість студентів. Вітаємо всіх зі святом любові, а тим хто ще не закохався - обов’яково закохатися!
 
 

Крути - шлях у вічність.

опубліковано 5 лют. 2018 р., 07:05 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 5 лют. 2018 р., 07:05 ]

З метою формування почуття патріотизму, поваги до історії держави, а також розвитку інтересів студентів до події минулих років, які вплинули на основні процеси державоутворення в Україні. 30 січня 2018 року в Липковатівському аграрному коледжі був проведений тематичний вечір, присвячений 100-річчю бою під Крутами. Студенти розповідали про історичні події, що відбулися у 1918 р., пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність. Декламували вірші, вшановували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Присутні переглянули науковий фільм "Лист без конверта", присвячений Крутянським подіям.

День відкритих дверей

опубліковано 22 січ. 2018 р., 06:22 Липковатівський Аграрний Коледж

ЛИПКОВАТІВСЬКИЙ АГРАРНИЙ КОЛЕДЖ

15.02.2018р.
ЗАПРОШУЄ 
на День відкритих дверей


В програмі:
 • Свято Масляної
 • ознайомлення з навчальною базою коледжу
 • зустріч з адміністрацією
 • екскурсія по студентському містечку.
 • святковий концерт
Чекаємо на Вас о 10:00

У Липковатіському аграрному коледжі проведено заняття щодо особливостей ЗНО-2018

опубліковано 18 груд. 2017 р., 23:38 Липковатівський Аграрний КоледжУ Липковатівському аграрному коледжі з 11.12.2017 до 15.12.2017 для студентів ІІ курсу, які у поточному навчальному році будуть отримувати повну загальну середню освіту, було проведено інформаційно-розяснювальне заняття щодо особливостей ЗНО-2018. Основні питання, які виносилися на розгляд:

 • особливості ЗНО у 2018 році; 
 • ДПА у формі ЗНО; 
 • процедура реєстрації на ЗНО; 
 • програма ЗНО, зміст тестів; 
 • результати ЗНО; 
 • пробне ЗНО. 

Після опрацювання інформаційних матеріалів студенти виконали практичні завдання на сайтах http://testportal.gov.ua,http://zno-kharkiv.org.ua,

Концерт до Міжнародного Дня Студента 2017

опубліковано 27 лист. 2017 р., 01:12 Липковатівський Аграрний Коледж

 
 
Перейти до альбому

День працівників сільського господарства

опубліковано 24 лист. 2017 р., 01:31 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 24 лист. 2017 р., 05:51 ]

Щороку, в другий тиждень листопада, відмічається День працівників сільського господарства. В Липковатівському аграрному коледжі був проведений студентський ярмарок. Кожна група приготувала різні страви і презентувала їх гостям, що його відвідали.Також був проведений святковий концерт, підготовлений художньою самодіяльністю коледжу.

 
Перейти до альбому
 
Перейти до альбому
 
 

Фіточай до міжнародного дня студента

опубліковано 24 лист. 2017 р., 01:24 Липковатівський Аграрний Коледж

На честь дня студента адміністрація коледжу привітала та пригостила всіх студентів цукерками та запашним чаєм з цілющих трав.Конференція на тему "Історія та сучасний стан конярства України

опубліковано 8 лист. 2017 р., 05:06 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 8 лист. 2017 р., 05:21 ]

Натисніть для перегляду

2-го листопада 2017р. в стінах Харківської державної зооветакадемії відбулася науково-практична конференція на тему "Історія та сучасний стан конярства України. Студенти нашого коледжу взяли активну участь в конференції де виступили з цікавими презентаціями та доповідями. Учасниками конференції були студенти :
 • Богославська Олена ВМ-32
 • Фабрис Дар'я ВМ-32
 • Гончарова Анастасія ВМ-32
 • Попова Анастасія ВМ-32
 • Шиліна Світлана ВМ-42
 • Снопова Олена ВМ-42

1-10 of 140