Головна

http://www.organicstandard.com.ua/
http://www.president.gov.ua/

Вітальне слово директора

Любі друзі !

В житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти рішення, від якого залежить доля, здобутки. Для випускників шкіл таким моментом є обрання майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, який допоможе визначитись у житті, де допоможуть стати особистістю, спроможною вирішити будь-які питання, будь-які проблеми, що зустрінуться у житті.
Липковатівський аграрний коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності.
В цьому навчальному закладі Ви отримаєте міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва.
Липковатівський аграрний коледж має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання, а також можливість продовжити навчання в інститутах, університетах, академіях.
В коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.
Липковатівка чекає Вас в своїй дружній працьовитій сім’ї! В стінах коледжу здійсняться Ваші мрії, відбудеться становлення дорослої, свідомої особистості. Людини, яка приноситиме користь собі і державі.


М.П. Таркан

Оголошення!

опубліковано 26 серп. 2020 р., 23:12 Липковатівський Аграрний Коледж

У зв'язку з попередженням і поширенням короно-вірусної хвороби COVID-19 поселення студентів Липковатівського аграрного коледжу відбудеться 
31 серпня 2020 року.Наявність флюорографії обов'язкова! 

Час поселення: 
  • Студенти 1 курсів - 8:30 - 13:00 години
  • Студенти 2,3,4 курсів - 13:00 - 18:00 години 


Адміністрація

Семінар

опубліковано 26 серп. 2020 р., 23:06 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 26 серп. 2020 р., 23:17 ]


https://photos.app.goo.gl/7RFy4AQjwdaaThBWA
На базі Липковатівського аграрного коледжу розпочався другий день роботи круглого столу «З організації і функціонування регіональних практичних центрів з органічного виробництва», який проводиться з ініціативи ДУ «НМЦ ВФПО» МОН України. Сьогодні учасники столу ознайомилися з організацією практичної підготовки в НПЦ коледжу та відвідали виробничі об‘єкти.

Оголошення

опубліковано 23 черв. 2020 р., 01:55 Липковатівський Аграрний Коледж

Шановні випускники Липковатівського аграрного коледжу! 

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим святом - Днем молоді, який є традиційним для проведення зустрічей випускників минулих років.
Ми завжди раді бачити Вас у стінах нашого славного закладу, одного із найстаріших в галузі аграрної освіти України. Але на превеликий жаль у зв'язку з ситуацією, яка склалася в Україні та і в усьому світі, з метою запобігання виникненню та поширенню короно вірусної інфекції COVID -19 в цьому році зустріч випускників минулих років проводитися не буде!

Можливо в подальшому, при позитивних змінах та пом'якшенні карантинних заходів, у нас буде можливість прийняти всіх випускників закладу. Про всі зміни ми будемо повідомляти на сайті коледжу.
Бажаємо всім випускникам міцного здоров'я, виваженості та мудрості, стійкості у ситуації, що склалася, тепла і затишку у ваших оселях.З повагою, адміністрація коледжу

Святковий концерт до 8-го березня

опубліковано 10 бер. 2020 р., 03:49 Липковатівський Аграрний Коледж

https://photos.app.goo.gl/BdHrWfg3eeBtesv69

5 березня чоловіки Липковатівського аграрного коледжу привітали прекрасну половину трудового колективу та студенства зі Святом 8 березня. Окрасою привітання став виступ Народного артиста України Анатолія Костенко.

Випуск молодших спеціалістів спеціальності 073«Менеджмент»

опубліковано 10 бер. 2020 р., 03:40 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 12:28 ]

https://photos.app.goo.gl/MG1HR6SkfpcAPw5b8
Ще одна чудова подія відбулася у стінах Липковатівського аграрного коледжу, а саме випуск молодших спеціалістів спеціальності 073«Менеджмент»
Вітаємо наших випускників!

День відкритих дверей

опубліковано 3 бер. 2020 р., 22:23 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 02:39 ]

Перейти до альбому

27 лютого 2020 року в Липковатівському аграрному коледжі відбувся День відкритих дверей,  Це традиційний захід, на який завітали близько 100 учнів із різних районів Харківської області.

У ході Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти дізналися про факультети та напрями, за якими здійснюється підготовка в коледжі, правила прийому до нього, про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

Для майбутніх вступників провели екскурсії навчальними аудиторіями та лабораторіями, ветеринарною  клінікою. Цей захід відбувся напередодні свята Масляної, гостей частували смачними млинцями та булочками. Завітавши до нас, вони отримали максимум корисної інформації та задоволення і зробили перший крок до своєї освіти..

Літературно-тематичний вечір присвячений Міжнародному Дню мови

опубліковано 26 лют. 2020 р., 23:16 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 03:12 ]


https://photos.app.goo.gl/UEhGJXwAkrB5zTTv8
24 лютого в коледжі відбувся літературно-тематичний вечір присвячений Міжнародному Дню мови.
Висвітлено розвиток української мови від часів Івана Котляревського до сьогодення. Студенти декламували вірші , виконували українські пісні, а родзинкою заходу була сценка Параски і Палажки із "Кайдашевої сім'ї".

Концерт з нагоди Свята всіх закоханих

опубліковано 16 лют. 2020 р., 15:53 Липковатівський Аграрний Коледж

https://photos.app.goo.gl/YGEiTmdvdH241R1X9
13 лютого студентське самоврядування Липковатівського аграрного коледжу організувало запальний концерт з нагоди Свята всіх закоханих.

Методична конференція на тему "Вчені ветеринарії"

опубліковано 16 лют. 2020 р., 15:26 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 16 лют. 2020 р., 15:56 ]

https://photos.app.goo.gl/cQfHRkSNriGGxAqu9
12.02.20 , в рамках місячника циклової комісії ветеринарно-економічних дисциплін, була проведена методична конференція на тему: "Вчені ветеринарії". Захід організували викладачі : Курман О.В, Долгополов О.В, та Бабаєв О.Ю. Конференція містила в собі чотири секції:
    • паразитологія
    • акушерство
    • хірургія
    • епізоотологія
До кожної секції додано мультимедійні презентації. В рамках проведеного міроприємства, були представлені надбання вчених репродуктологів за роки незалежності України.

Співбесіда в рамках німецько-українсько проекту

опубліковано 5 лют. 2020 р., 01:39 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 5 лют. 2020 р., 01:43 ]

https://photos.app.goo.gl/FTcWy2J2v3gWoYEK7
Німецько-український проект «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» продовжує свою реалізацію. 03.02.2020 року у Липковатівському аграрному коледжі відбулася співбесіда між студентами коледжу, які в рамках проекту планують пройти практику(стажування) в Німеччині, та фахівцями проекту з приводу особливостей проходження практики.

1-10 of 217