Головна


До уваги абітурієнтів !
Міністерство освіти і науки дозволило вступ абітурієнтів у 2017-му році або за паспортом громадянина України або за свідоцтвом про народження.

Вітальне слово директораЛюбі друзі !

В житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти рішення, від якого залежить доля, здобутки. Для випускників шкіл таким моментом є обрання майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, який допоможе визначитись у житті, де допоможуть стати особистістю, спроможною вирішити будь-які питання, будь-які проблеми, що зустрінуться у житті.
Липковатівський аграрний коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності.
В цьому навчальному закладі Ви отримаєте міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва.
Липковатівський аграрний коледж має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання, а також можливість продовжити навчання в інститутах, університетах, академіях.
В коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.
Липковатівка чекає Вас в своїй дружній працьовитій сім’ї! В стінах коледжу здійсняться Ваші мрії, відбудеться становлення дорослої, свідомої особистості. Людини, яка приноситиме користь собі і державі.

М.П. Таркан
http://www.president.gov.ua/

День визволення Нововодолажчини

опубліковано 22 вер. 2017 р., 01:48 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 жовт. 2017 р., 14:45 ]

14-вересня особлива дата в житті Нововодолажчини: 74 роки тому в цей день наш район було звільнено від німецько-фашистських окупантів. Щорічно в нашому районі проходять урочистості, присвячені цьому дню. В нашому коледжі силами учасників художньої самодіяльності під керівництвом заступника директора Чаговець С.М. було проведено мітинг-реквієм. Зі сцени лунали пісні, згадувались ті страшні, і водночас героїчні часи. Пам'ять полеглих було вшановано хвилиною мовчання. Усі присутні ще раз занурились в атмосферу тих років, відчули, якою дорогою ціною було здобуте наше щасливе сьогодення.День фізичної культури і спорту України

опубліковано 22 вер. 2017 р., 01:22 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 22 вер. 2017 р., 07:31 ]


Коледж почав активне збирання зернових

опубліковано 2 серп. 2017 р., 22:37 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 2 серп. 2017 р., 22:38 ]

Не зважаючи на рейдерське захоплення державних земель коледжу та не бажання «державних» мужів повернути незаконно відібрані землі їх власнику – Липковатіському аграрному коледжу, коледж почав активне збирання зернових.
 
 
 
 
 
 

День молоді

опубліковано 26 черв. 2017 р., 06:24 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 4 лип. 2017 р., 13:52 ]


Вже багаторічною і доброю традицією в Липковатівському аграрному коледжі стало святкування Дня молоді. У цей день в нашому навчальному закладі влаштовуються зустрічі випускників. Ось і цього року в коледж завітали наші довгожданні і самі бажані гості - наші випускники. Люди різних спеціальностей, різних років випуску приїхали в коледж, що зустрітись зі своєю юністю. Їх з нетерпінням чекали: двері аудиторій були гостинно розкриті для них, в актовій залі їх зустрічали представники адміністрації, а самі випускники, поринувши у спогади, пригадали, як вони навчались, як цікаво і з користю проводили свій час, оскільки друзів дав їм коледж. І, звичайно, лунали слова подяки на адресу викладачів, що навчили спеціальності, дали путівку у майбутнє, забезпечили знаннями, які зробили із вчорашніх школярів гарних спеціалістів. А весь педагогічний колектив з нетерпінням буде чекати на нові зустрічі з нашими випускниками.

ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

опубліковано 20 черв. 2017 р., 23:11 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 21 черв. 2017 р., 00:05 ]

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
ЛИПКОВАТІВСЬКОГО АГРАРНОГО КОЛЕДЖУ
ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ НА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІКДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ :

  1. Агрономія (кваліфікація «Агротехнік»)
  2. Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва
  3. Ветеринарна медицина
  4. Менеджмент

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ:

  1. Агрономія (кваліфікація «Агротехнік»)
  2. Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ:

  • на базі БЗСО (9 класів) - з 01.07.2017 по 14.07.2017 р.
  • на базі ПЗСО (11 класів) – з 12.07.2017 по 08.08.2017 р.

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ ПРАЦЮЄ ЩОДНЯ, КРІМ НЕДІЛІ З 8:00 ДО 17:00


Телефон для довідок:

(057) – 40-4-30-08;

(057) -40-69-2-96.

Прийом студентів

опубліковано 15 черв. 2017 р., 02:06 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 15 черв. 2017 р., 02:08 ]


Свято вишиванки

опубліковано 15 черв. 2017 р., 02:05 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 15 черв. 2017 р., 02:05 ]


Конференція з органічного тваринництва

опубліковано 22 трав. 2017 р., 07:53 Липковатівський Аграрний Коледж


  
  
14 травня 2017 року на базі Липковатівського аграрного коледжу в рамках програми виробництва органічної продукції відбулася зустріч студентів, викладачів та представників НПЦ Липковатівського аграрного коледжу з професором Бернського університету Андреасом Шойро (Швейцарія). 
Пан Шойро познайомив представників коледжу з особливостями ведення органічного тваринництва в Швейцарії.
У своїй доповіді пан Шойро розкрив особливості органічного молочного та мясного тваринництва, які він сам використовує на своїй власній фермі.
Після доповіді пану Щойно було задано багато питань від студентів, викладачів та представників виробництва.
Після трьох годинної бесіди пан Шойро відвідав НПЦ Липковатівського аграрного коледжу.

9 ТРАВНЯ- День Перемоги

опубліковано 22 трав. 2017 р., 07:29 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 22 трав. 2017 р., 07:29 ]

Давно закінчилася війна.
Давно з війни прийшли солдати,
І на грудях їх ордена
Горять, як пам'ятні дати.
Вам усім, хто виніс ту війну-
В тилу, іль на полях битв-
Приніс переможну весну -
Уклін і пам'ять поколінь.

Скільки б років і десятиліть не минуло, люди Землі знову й знову будуть повертатися до Великої Перемоги, яка ознаменувала торжество життя над смертю, розуму над божевіллям, гуманізму над варварством.

Щороку в травні в стінах Липковатівського аграрного коледжу ми відзначаємо День перемоги.На цьому святі звучали пісні воєнних років, студенти декламували вірші про війну.

І в ці дні урочистої пам'яті наш борг велить ще раз низько вклонитися героям, полеглим в боях за Батьківщину, героям, які живуть в мирний час, вклонитися і сказати їм:

“Ми завжди будемо берегти пам'ять про Великі події, передаючи його від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги!"
Наш мітинг ми присвячуємо пам'яті людей, що пішли назавжди і пам'яті тих, хто живий сьогодні, хто вистояв і переміг!

9 травня - день нашої гордості, нашої величі, мужності і відваги. День нашої пам'яті. Ми у вічному боргу перед тими, хто подарував нам МИР, ВЕСНУ, ЖИТТЯ.

Чорнобиль - скорбота пам’яті людської

опубліковано 3 трав. 2017 р., 00:36 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 4 трав. 2017 р., 22:53 ]

Чорнобиль - скорбота пам’яті людської
Чорнобильський вітер по душах мете
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
Лиш пам’ять усе пам’ятає 

31 рік тому світ сколихнула страшна новина - 26 квітня сталася трагедія, яка увійшла в історію людства під назвою Чорнобильська катастрофа, найбільша техногенна аварія ХХ століття.

26 квітня 2017 року в актовій залі Липковатівського аграрного коледжу працівниками бібліотеки Ратніковою Н.В., Тищенко Н.В. був проведений літературно-тематичний вечір присвячений річниці Чорнобильської катастрофи. У проведенні заходу брали участь студенти І-ІІ курсів.

Вони розповіли про ліквідаторів ЧАЕС, про масштаби такої трагічної катастрофи. Студенти ІІ курсу групи ВМ-21 Шурда Д.,; група ВТ-21 Ключка Д.;Шенкарьова В., група ВР-21 Біловицька Р, Немашкало В., Івахнін В., Снопов С., Солодун А., Унгурян Д., група ВМ-12 Назаренко В. прочитали вірші українських авторів про чорнобильську трагедію..

Не залишили байдужими глядачів і сценки у виконанні Лагодіна В. група ВР-21 , Сторожко Н. , Плугатаревої А. група ВТ-21,Назаренко В. ВМ-12, Шурди Д. ВМ-21.

Музичне вітання подарували студентка групи ВМ-11 Кашник Вікторія.

Літературно-тематичний вечір відбувся завдяки зусиллям працівників бібліотеки, художньому керівникові та студентами коледжу..

1-10 of 126