Головна

http://www.organicstandard.com.ua/
http://www.president.gov.ua/

Вітальне слово директора

Любі друзі !

В житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти рішення, від якого залежить доля, здобутки. Для випускників шкіл таким моментом є обрання майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, який допоможе визначитись у житті, де допоможуть стати особистістю, спроможною вирішити будь-які питання, будь-які проблеми, що зустрінуться у житті.
Липковатівський аграрний коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності.
В цьому навчальному закладі Ви отримаєте міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва.
Липковатівський аграрний коледж має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання, а також можливість продовжити навчання в інститутах, університетах, академіях.
В коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.
Липковатівка чекає Вас в своїй дружній працьовитій сім’ї! В стінах коледжу здійсняться Ваші мрії, відбудеться становлення дорослої, свідомої особистості. Людини, яка приноситиме користь собі і державі.


М.П. Таркан

День відкритих дверей

опубліковано 11 лют. 2021 р., 00:19 Липковатівський Аграрний Коледж

ЛИПКОВАТІВСЬКИЙ АГРАРНИЙ КОЛЕДЖ

25.02.2021р.
ЗАПРОШУЄ 
на День відкритих дверей


В програмі:
  • ознайомлення з навчальною базою коледжу
  • зустріч з адміністрацією
  • екскурсія по студентському містечку.
  • святковий концерт
  • частування гостей
Чекаємо на Вас о 10:00

З Новим Роком !

опубліковано 30 груд. 2020 р., 04:45 Липковатівський Аграрний Коледж


Німецько-український проект продовжено

опубліковано 29 груд. 2020 р., 00:13 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 30 груд. 2020 р., 04:46 ]

https://photos.app.goo.gl/as6eB8UKF2curNJS7
Німецько- український проект «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» продовжено. За доброю традицією директор Липковатівського аграрного коледжу Микола Таркан провів зустріч зі студентами, які в рамках проекту проходили стажування у фермерських господарствах Німеччини. Студенти розповіли в яких умовах вони проходили стажування, де проживали, які нові знання та емоції отримали. За підсумками стажування всі студенти задоволені умовами, які їм були створені в німецьких сім‘ях. За результатами практики студентка ветеринарного відділення групи ВМ-42 Євгенія Голуб зайняла ІІІ місце в рейтингу оцінки всіх студентів( їх було більше 20 із чотирьох коледжів), які проходили стажування.

Захист звітів виробничої технологічної практики

опубліковано 10 груд. 2020 р., 05:36 Dron Goo   [ оновлено 15 груд. 2020 р., 06:57 користувачем Липковатівський Аграрний Коледж ]


перейти до альбому
3 грудня на базі коледжу відбувся захід по захисту звітів виробничої технологічної практики студентів IV курсу відділення вет.медицини. Були представлені цікаві доповіді теми: "Акупунктура в ветеринарії", "Тренди в ветеринарії", "Контроль за вет. безпекою продуктів харчування у НПЦ ЛАК" (НАССР), та багато інших

16 днів проти насилля

опубліковано 3 груд. 2020 р., 05:30 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 15 груд. 2020 р., 06:59 ]

 
   
 ПЕРЕЙТИ ДО АЛЬБОМУ 
У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла.

    Із 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насилля». Початок акції припадає на 25 листопада – Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня– Міжнародний день Прав людини. В усьому світі така акція проводиться з 1991 року, в Україні – з 2000 року.

    25 листопада в Липковатівському аграрному коледжі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

    2 грудня у групах 3-4 курсів проведено бесіди «Кібербулінг як проблема порушення прав людини», було ознайомлено студентів з поняттям кібербулінг; розкрито проблему «розважального медіанасильства», її зв'язок з порушенням прав людини; показали негативний вплив інформаційно-комунікативних технологій на моделювання поведінки молоді.

Семінар

опубліковано 26 серп. 2020 р., 23:06 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 3 груд. 2020 р., 05:41 користувачем Dron Goo ]


https://photos.app.goo.gl/7RFy4AQjwdaaThBWA
На базі Липковатівського аграрного коледжу розпочався другий день роботи круглого столу «З організації і функціонування регіональних практичних центрів з органічного виробництва», який проводиться з ініціативи ДУ «НМЦ ВФПО» МОН України. Сьогодні учасники столу ознайомилися з організацією практичної підготовки в НПЦ коледжу та відвідали виробничі об‘єкти.

Оголошення

опубліковано 23 черв. 2020 р., 01:55 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 3 груд. 2020 р., 05:43 користувачем Dron Goo ]

Шановні випускники Липковатівського аграрного коледжу! 

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим святом - Днем молоді, який є традиційним для проведення зустрічей випускників минулих років.
Ми завжди раді бачити Вас у стінах нашого славного закладу, одного із найстаріших в галузі аграрної освіти України. Але на превеликий жаль у зв'язку з ситуацією, яка склалася в Україні та і в усьому світі, з метою запобігання виникненню та поширенню короно вірусної інфекції COVID -19 в цьому році зустріч випускників минулих років проводитися не буде!

Можливо в подальшому, при позитивних змінах та пом'якшенні карантинних заходів, у нас буде можливість прийняти всіх випускників закладу. Про всі зміни ми будемо повідомляти на сайті коледжу.
Бажаємо всім випускникам міцного здоров'я, виваженості та мудрості, стійкості у ситуації, що склалася, тепла і затишку у ваших оселях.З повагою, адміністрація коледжу

Святковий концерт до 8-го березня

опубліковано 10 бер. 2020 р., 03:49 Липковатівський Аграрний Коледж

https://photos.app.goo.gl/BdHrWfg3eeBtesv69

5 березня чоловіки Липковатівського аграрного коледжу привітали прекрасну половину трудового колективу та студенства зі Святом 8 березня. Окрасою привітання став виступ Народного артиста України Анатолія Костенко.

Випуск молодших спеціалістів спеціальності 073«Менеджмент»

опубліковано 10 бер. 2020 р., 03:40 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 12:28 ]

https://photos.app.goo.gl/MG1HR6SkfpcAPw5b8
Ще одна чудова подія відбулася у стінах Липковатівського аграрного коледжу, а саме випуск молодших спеціалістів спеціальності 073«Менеджмент»
Вітаємо наших випускників!

День відкритих дверей

опубліковано 3 бер. 2020 р., 22:23 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 бер. 2020 р., 02:39 ]

Перейти до альбому

27 лютого 2020 року в Липковатівському аграрному коледжі відбувся День відкритих дверей,  Це традиційний захід, на який завітали близько 100 учнів із різних районів Харківської області.

У ході Дня відкритих дверей майбутні абітурієнти дізналися про факультети та напрями, за якими здійснюється підготовка в коледжі, правила прийому до нього, про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

Для майбутніх вступників провели екскурсії навчальними аудиторіями та лабораторіями, ветеринарною  клінікою. Цей захід відбувся напередодні свята Масляної, гостей частували смачними млинцями та булочками. Завітавши до нас, вони отримали максимум корисної інформації та задоволення і зробили перший крок до своєї освіти..

1-10 of 221