Головнаhttp://www.organicstandard.com.ua/
http://www.president.gov.ua/

Вітальне слово директора

Любі друзі !

В житті кожної молодої людини настає момент, коли необхідно прийняти рішення, від якого залежить доля, здобутки. Для випускників шкіл таким моментом є обрання майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, який допоможе визначитись у житті, де допоможуть стати особистістю, спроможною вирішити будь-які питання, будь-які проблеми, що зустрінуться у житті.
Липковатівський аграрний коледж — навчальний заклад, в якому людина не лише здобуває професію, а й отримує практичні навички обраної спеціальності.
В цьому навчальному закладі Ви отримаєте міцні знання з виробництва і переробки продукції рослинництва, виробництва і переробки продукції тваринництва, організації виробництва.
Липковатівський аграрний коледж має необхідне матеріально-технічне і наукове забезпечення навчального процесу, висококваліфікований педагогічний колектив, що забезпечує випускникам фундаментальні знання, а також можливість продовжити навчання в інститутах, університетах, академіях.
В коледжі створені належні умови для навчання, побуту, відпочинку, занять спортом, художньою самодіяльністю.
Липковатівка чекає Вас в своїй дружній працьовитій сім’ї! В стінах коледжу здійсняться Ваші мрії, відбудеться становлення дорослої, свідомої особистості. Людини, яка приноситиме користь собі і державі.


М.П. Таркан

Другий день практичного семінару «Живлення рослин»

опубліковано 13 лист. 2019 р., 00:56 Липковатівський Аграрний Коледж

https://photos.app.goo.gl/bUmisr7wXY1v7Rq98
Другий день практичного семінару «Живлення рослин» , який проходить на базі Липковатівського аграрного коледжу розпочався із практичної складової , саме взяття проб грунту.

Наукова студентська конференція "Звірівництво-галузь народного господарства"

опубліковано 13 лист. 2019 р., 00:44 Липковатівський Аграрний Коледж

https://photos.app.goo.gl/TVa6P41X9oiC4EiS7
На базі ХДЗВА пройшла наукова студентська конференція "Звірівництво-галузь народного господарства", в якій взяли участь студенти нашого коледжу.
Студенти підготували цікаві доповіді і презентації
Касьяненко Катерина гр.ВТ-31 "Особливості розведення шиншил"
Водолажченко Анна гр.ВТ-31 "Використання норок у схрещуванні"
Орда Денис гр. ВТ-31 "Особливості розведення куниць"
Гнесь Дарина гр. ВМ-32 "Особливості годівлі та утримання песців"
Шкуренко Анна гр. ВМ-32 "Розведення і використання норок"
Чорненька Анастасія гр.ВМ-32 "Історія розвитку звірівництва"
Соколова Анастасія грн ВМ-32 "Біологічні особливості ондатр і цікаві факти про них"
Нехаєва Неля    гр.ВМ-41 "Значення, сучасний стан та перспективи розвитку звірівництва"
Дякуємо керівництву академії за теплу зустріч та можливість проявити себе у якості доповідача, де студенти показали себе на гідному професійному рівні.

Німецько-український проект «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» 11-13 листопада 2019 р.

опубліковано 11 лист. 2019 р., 01:52 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 13 лист. 2019 р., 00:46 ]

Перейти до альбому

Німецько-український проект «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» в дії. 11 листопада на базі Липковатівського аграрного коледжу розпочав роботу семінар «Особливості живлення рослин» на чолі з професором Рольфом Отто Кухенбухом.

ЗІРКОВИЙ ВЕРНІСАЖ

опубліковано 7 лист. 2019 р., 07:55 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 13 лист. 2019 р., 00:46 ]

Перейти до альбому

«Зірковий вернісаж» - під такою назвою в коледжі був проведений конкурс талановитої молоді серед студентів першокурсників.

Посадка лісу

опубліковано 21 жовт. 2019 р., 05:15 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 22 жовт. 2019 р., 23:36 ]

Студентами Липковатівського аграрного коледжу була висаджено 600 маленьких сосонок.
Як зазначили керівники практики групи А-31 Червона С.П. та Головешко Ю.В. «Посадка лісу – це одна з найдієвіших форм залучення студентської молоді до охорони та збереження природи. Вона виховує дбайливе ставлення до неї, розширює і поглиблює знання у галузі природничих наук, лісівництва, дає практичні уміння та навички ведення роботи. Так плекається наступне покоління, які не допустять зменшення лісистості нашого краю».

День працівників освіти

опубліковано 10 жовт. 2019 р., 14:52 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 жовт. 2019 р., 14:53 ]

03 жовтня 2019 року у актовому залі  Липковатівського аграрного коледжу відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти. Справжнім подарунком для педагогів став святковий концерт, підготовлений  силами студентів коледжу.
Для освітян  Липковатівського аграрного коледжу лунали теплі побажання  і слова подяки за трудові здобутки, любов до своєї справи та терпіння.

Відкрита виховна година «З історії національного костюма»

опубліковано 10 жовт. 2019 р., 05:53 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 жовт. 2019 р., 14:03 ]

Перейти до альбому

02 жовтня 2019 року група ВМ - 42 під керівництвом куратора Афанасьєвої Ольги Борисівни підготувала  і провела відкриту виховну годину «З історії національного костюма».

Було висвітлено витоки традиційного українського костюму, його багатовікова історія, тісно пов'язана з процесом розвитку української спільноти. Представлене широке розмаїття народного вбрання відповідно до історико-етнографічних регіонів України, детально розглядалися його численні компоненти та прийоми оздоблення. Виступ студентів не залишив нікого байдужим.

14 вересня День визволення Нововодолажчини

опубліковано 18 вер. 2019 р., 06:19 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 19 вер. 2019 р., 01:49 ]

День Визволення Нововодолажчини
З кожним роком час віддаляє нас від страшних подій Другої війни. Люди забувають, а дехто взагалі намагається не згадувати про героїчний внесок нашого народу у визволення країни та людства всього світу від нацистських окупантів. Але наш священний обов’язок – пам’ятати, якою дорогою ціною дісталася Велика Перемога. Хто забуває про своє минуле, той не вартий майбутнього – так здавна говорили люди.

Студенти Липковатівського аграрного коледжу провели мітинг-реквієм до 76 річниці визволення Нововодолазького району від нацистських загарбників, яке випало на вересень 2019 року; гідно відзначили ті події, згадали, вшанували героїв, низько вклонилися їм за їх величний подвиг.

«Я глибоко переконана, що сьогодні, як і 76 років тому, єдність і згуртованість, спільні зусилля всіх і кожного, відповідальність і віра в свої сили допоможуть нам подолати труднощі, яких чимало в нашому житті. Упевнена, що ваше успішне навчання стане кращим подарунком, кращим пам'ятником воїнам-Переможцям, всім фронтовикам, всім ветеранам», - наголосила заступник директора з виховної роботи Петровська Т.П.

1 вересня

опубліковано 3 вер. 2019 р., 03:30 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 18 вер. 2019 р., 06:24 ]

Перейти до альбому

    2 вересня 2019 року в Липковатівському аграрному коледжі відбулися урочисті заходи з нагоди свята «День Знань». Студентів привітав директор Липковатівського аграрного коледжу Таркан М.П., який вручив почесні грамоти, цінні подарунки та подяки за відмінні успіхи у навчанні та добросовісне відношення до роботи при проходженні практики.


Перший день нового навчального року був сповнений піднесеним настроєм, емоційністю та оптимізмом.

Сподіваємось і віримо, що 2019/2020 навчальний рік стане роком перемог і злетів, досягнень та успіхів! Нехай тепла й лагідна осінь принесе добробут і злагоду в кожну родину! Миру і спокою нашій країні!

До уваги студентів та батьків

опубліковано 22 серп. 2019 р., 06:42 Липковатівський Аграрний Коледж

    Заїзд та поселення дітей відбуватиметься
1 вересня з 8:00 до 18:00 години
Свято Першого дзвоника відбудеться
 2 вересня о 9:00 годині

 Запрошуємо батьків та усіх бажаючих на свято

1-10 of 198