Головна‎ > ‎

День відкритих дверей

опубліковано 20 квіт. 2014 р., 12:50 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 07:41 ]
16 квітня 2014 року Липковатівський аграрний коледж привітно відчинив свої двері: до нас у гості завітали майбутні абітурієнти та їх вчителі і батьки. Учні Комінтернівської та Ватутінської шкіл, Рокитнянського НВК Нововодолазького району, а також усі бажаючі познайомитися поближче із нашим навчальним закладом мали можливість це зробити.

Приймальна комісія і адміністрація коледжу зробили все можливе, щоб наші гості почували себе затишно і отримали вичерпну інформацію про умови навчання в нашому закладі.

Для них були організовані екскурсії: вони відвідали музеї коледжу, навчальні аудиторії, клінічний корпус, побували і в гуртожитках, де мали можливість побачити як живуть наші студенти.

Потім усіх їх було запрошено до читальної зали де була проведена зустріч з адміністрацією коледжа. Заступник директора з виховної роботи Чаговець Світлана Миколаївна розповіла про наш навчальний заклад, підкреслила усі переваги навчання в ньому. Також гості переглянули відеофільм про наш навчальний заклад. На завершення свята відбулось частування, а також для всіх гостей та студентів коледжу із інформацією «За здоровий спосіб життя» виступила агітбригада коледжу «Стоп кран!»