Головна‎ > ‎

«ДВІ ЗІРКИ»

опубліковано 5 лист. 2013 р., 05:56 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 22 жовт. 2016 р., 22:20 ]
Сьогоднішній телеефір поповнюють різноманітні конкурси. То щовечора ми з нетерпінням чекаємо на виступ аматорів у «Х — факторі», то на пісенне шоу «Одна родина» розкриває неоцінений скарб нашого народу, його співучість і мелодійність. 


Ось і ми в коледжі вирішили крокувати в ногу з часом і провести конкурс «Дві зірки».

В ньому прийняли участь викладачі та студенти: Вікторович Т.В. та Савинко Оксана (група ВМ — 42), Антипенко А.О. та Руда Віта (група ВМ — 42), Долгополов О.В. та Щербина Наталія (група ВР -31), Танчак В.С. та студентка Мальована Ганна, Ратнікова Н.В. та студентка групи ВТ -41 Дружинець Кристина, Шевченко Б.М. та студентка групи ВМ — 31 Маханько Аліна.

Конкурс проходить у три етапи. На першому учасники виконують українську народну пісню та пісню з кінофільму. На другому романс і шлягер, а завершиться творче змагання виконанням патріотичної пісні.

Перший тур конкурсу вже відбувся. Приємні враження і хвилини відпочинку подарували всім присутнім в залі всі учасники цього дійства. Кожен виступ не залишив байдужим глядачів.

А за результатами глядацьких симпатій лідирує дует у складі Танчак В.С та Мальованої Ганни — вони набрали 73 голоси. Другі Вікторович Т.В. Та Савинко Оксана — 20 голосів, почесне третє місце О.В.Долгополов та Щербина Наталія — 18 голосів.

Чекаємо на нову зустріч з піснею!