Головна‎ > ‎

Конкурс імені П.Яцика

опубліковано 20 лют. 2014 р., 04:13 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 07:46 ]
Цього року відбувся ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, на якому молодь виявила прекрасні знання з мови. Змагалися 108 школярів, 86 студентів професійних училищ та коледжів, 210 студентів вузів.

Наш Липковатівський коледж теж брав участь у цьому конкурсі, на якому студентка І курсу відділення «Ветеринарна медицина» Сайко Олена посіла І місце в області.

15 лютого 2014 року у приміщенні Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулося урочисте нагородження переможців обласних етапів конкурсу. Представник ліги меценатів України Віктор Степанович Бойко вручив Олені диплом І ступеня та цінний подарунок, а також грошову премію у розмірі 300 гривень.

Ця нагорода дуже знакова, бо одержана у рік Т.Шевченка та вшанування пам’яті загиблих воїнів за територією нашої держави.

Учасників конкурсу привітав хор «Світанок» Харківської гуманітарно-педагогічної академії. В честь переможців звучали пісні інших прекрасних колективів підтверджуючи слова П.Яцика «Ми ростемо і міцніємо як нація»