Головна‎ > ‎

Конкурс “Викладач року — 2014”

опубліковано 2 жовт. 2014 р., 04:59 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 07:28 ]
30.09.2014 року на базі Хорольського агропромислового коледжу (Полтавська обл.) було проведено регіональний тур всеукраїнського конкурсу “Викладач року”. Участь у конкурсі взяли аграрні вузи І-ІІ рівнів акредитації Харківської і Полтавської областей. 11 учасників — кращих викладачів, прислали у Хорол технікуми та коледжі. Конкурсна програма проходила у три тури:
  1. Презентація системи роботи викладача.
  2. Вирішення педагогічних ситуацій.
  3. Представлення проекту “Моя педагогічна ініціатива”.
За відведений їм час учасники мали розповісти про себе, свої професійні здобутки, ознайомити присутніх з власними надбаннями, методикою своєї роботи і таке інше. Наш коледж на конкурсі представляв викладач фізики та астрономії Артемов Сергій Семенович. Він достойно представив наш заклад, його виступи були цікавими і змістовними. Сергій Семенович показав себе компетентним викладачем та кмітливою, життєрадісною людиною, за що й був нагороджений дипломом у номінації “Застосування інноваційних та інформаційних технологій у навчальній діяльності”.

Організаторам конкурсу вдалося створити доброзичливу, творчу атмосферу. Окрасою цього дійства стали виступи творчих колективів Хорольського коледжу. Щиро дякуємо всім учасникам за їх творчу працю, за небайдужість до своєї справи і в переддень свята вчителів бажаємо всім їм міцного здоров’я і творчої наснаги.