Головна‎ > ‎

Місячник технологічних дисциплін

опубліковано 13 квіт. 2014 р., 22:56 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 07:42 ]
В нашому коледжі триває місячник технологічних дисциплін: викладачі та студенти технологічного відділення організовують виставки, готують і проводять цікаві міроприємства.

Так, 07.04.2014 року було проведено день інформації на тему «Небезпеки живої природи». Під керівництвом викладача Кондрашкіна Юрія Петровича студенти групи ВР - 21 розказали всім присутнім на заході, яні небезпеки чатують на них, якщо вони будуть необережно поводити себе під час прогулянок лісом, працюючи в полі або просто відпочиваючи на природі. Шкідливі рослини, небезпечні комахи, ядовиті гадюки, отруйні гриби — ось далеко неповний перелік небезпек про які довідались наші студенти, що побували на цьому цікавому і корисному заході. А яскрава мультимедійна презентація зробила цей захід не лише повчальним, а ще й цікавим.

08.04.2014 року під керівництвом викладачів Піддубної Антоніни Володимирівни та Кравцова Альбіна Вікторовича було проведено конкурс «Кращий за професією технолог». Участь у ньому взяли студенти групи ВТ - 41. учасникам необхідно було показати знання теоретичного матеріалу та володіння професійними уміннями та навичками. Були проведені цікаві конкурси: розумова розминка, студенти проводили органолітичну оцінку сиру, визначали якість молока, проводили відбір яєць на інкубацію, відбирали інструменти і готували їх для осіменіння тварин. Усі вони показали високий рівень як теоретичних так і практичних знань. Ще більш цікавим цей захід зробили номери художньої самодіяльності: виконання пісень студентками Шигимагою Катериною і Дружинець Крістиною, читання гуморески Папіш Юлією. На завершення конкурсу компетентне жюрі підвело підсумки: ІV місце посіла студентка Кутько Антоніна, ІІІ місце — Руденко Богдан, ІІ місце — Ширіна Марина. Переможцем конкурсу стала Куча Любов.

Усі учасники конкурсу отримали грамоти і солодкі призи.