Головна‎ > ‎

Навчально-практичний центр

Навчально-практичний центр коледжу був створений у відповідності до наказу Міністерства аграрної політики України № 122 від 25.02.2009 року на базі виробничого підрозділу з метою надання можливості проходження всіх видів практик студентами Вищих навчальних закладів аграрного спрямування Харківського регіону.

НПЦ має 4884 га землі, з них орної 3647 га500 голів свиней та 500 голів ВРХ.


Є машинно-тракторний парк, майстерня. Вже три роки коледж працює над програмою виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції. Згідно висновку Харківського обласного державного центру родючості грунтів і якості продукції «Облдержродючість» 2010 рік - 2655 га (70%) землі має високий вміст гумусу, а 950 га (30%) підвищений, залишків пестицидів та радіонуклетидів – 0.

До складу земель НПЦ входять більше 40 видів грунтів. Всі гранти Липковатівського аграрного коледжу мають біологічну активність вище середніх показників по нормах.

На базі Навчально-практичного центру відпрацьовуються практичні уміння і навички студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Харківщини, зокрема:

Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва,
Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка,
Харківської державної зооветеринарної академії, 
Красноградського технікуму механізації ім. Ф.Д.Тимошенка.


Щорічно найкращі студенти мають можливість проходити стажування в Англії.
Вище наведені приклади дають можливість студентам-практикантам як найкраще пізнати процес виробництва, пройти всі його складові від звичайного робітка до керівника виробничих підрозділів.

За час створення НПЦ коледжу пройшли практику 1482 студентів, та 104 викладачі пройшли стажування.
В цілому Липковатівський аграрний коледж це унікальний навчальний заклад, в якому тісно пов’язані процес навчання та виробництва, де студенти отримують якісні професійні знання не відірвані від виробництва.Випускники коледжу працюють на підприємствах аграрного профілю, по переробці продукції рослинництва і тваринництва, фінансових і управлінських структурах.Адже фундаментальні знання здобуті в коледжі - це запорука їхнього життєвого успіху.