Головна‎ > ‎

Навчально-практичний центр в дії.

опубліковано 28 жовт. 2013 р., 06:42 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 17 груд. 2013 р., 22:59 ]

Наказом № 122 Міністерства аграрної політики України від 25.02.2009 року на базі Липковатівського аграрного коледжу було створено навчально-практичний центр (НПЦ). 

Надання студентам не тільки теоретичних знань, а й практичних навичок, можливості їх удосконалення і відшліфування — ось пріоритетні напрямки сучасного навчання. Завдяки діяльності центру і створено таку унікальну можливість поєднання теорії з практикою. Студенти нашого коледжу на учбово-практичних заняттях мають можливість застосовувати свої знання на практиці. Всі без винятку спеціальності відшліфофують свої знання завдяки НПЦ, що має гарну матеріальну базу і високопрофесійний викладацький склад.

Наш навчально-практичний центр є унікальним в своєму роді, тому що на його базі практичні навички відпрацьовують студенти з інших вузів Харківської області. Це — Харківський Національний університет ім. Докучаєва, Харківськьий Національно-технічний Університет ім.Василенка, Харківська Державна Зооветеринарна Академія, Красноградський технікум механізації ім.Тимошенко, Харківський коледж переробної та харчової промисловості, Харківський індустріально-педагогічний технікум.

Поєднання теорії з практикою — ось запорука підготовки висококласних спеціалістів.