Головна‎ > ‎

Новорічний КВК

опубліковано 23 груд. 2015 р., 05:14 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 03:38 ]
Новий рік — одне з найочікуваніших свят для кожної людини. Варто тільки згадати приємні клопоти перед цим дійством і приготування до Різдва, коли голова йде обертом, душа бажає радості і змушує себе збагнути, що неодмінно станеться диво. Самі ж святкування — це веселощі і цілковитий позитив!

17 грудня 2015 року в актовій залі Липковатівського аграрного коледжу відбулося святкове дійство Новорічний КВК “Якось під Новий рік”. В новорічному КВК приймали участь команди: “М’ясорубка”, “Кльові пельмені” і протягом кількох годин вели між собою дружню боротьбу та дарували присутнім веселі усмішки.

У святково оформленій вітальними листівками та оригінальними прикрасами залі зібралося чимало відвідувачів — студенти, викладачі, гості — усі ті, кому до снаги отримувати позитив і вболівати за улюблену команду. Почалося свято із новорічних привітань Діда Мороза та Снігуроньки. Змагання складалися із чотирьох конкурсів, які вимагали від учасників феєричного представлення команд, дотепності і креативності.

Протягом усієї гри глядачі мали змогу побачити кумедні сценки, конкурс капітанів. Всі глядачі отримали море позитиву. Перемогла дружба.