Головна‎ > ‎

Окомірна та лінійна оцінка екстер’єру молочних корів на базі НПЦ Липковатівського аграрного коледжу

опубліковано 18 лют. 2019 р., 05:49 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 22 лют. 2019 р., 07:48 користувачем Dron Goo ]
Перейти до альбому

В Липковатівському аграрному коледжі широко застосовується концепція дуальної освіти при проведенні навчальної практики з дисципліни «Розведення сільськогосподарських тварин», а саме по темі: «Лінійна оцінка молочних корів». 

В аграрній освіті нещодавно стартував німецько-український проект «Сприяння розвитку освіти в аграрних коледжах України». Завдяки даному проекту викладачі Липковатівського аграрного коледжу пройшли стажування на практичному семінарі «Лінійна оцінка молочної худоби», в ході якого здобули теоретичні та практичні навички в оцінці молочної худоби за сучасною методикою. Даний метод широко застосовується в провідних сільських господарствах Німеччини. Здобутий досвід викладачі інтенсивно застосовують під час практичних занять, закріплюють здобуті теоретичні знання та відпрацьовують відомі їм методики лінійної оцінки молочних корів на базі Навчально – практичного центру Липковатівського аграрного коледжу на живих тваринах. 

Це дає змогу студентам коледжу опанувати не лише українські методи, а й новітні методи оцінки великої рогатої худоби та орієнтуватися в сучасних методиках, бо саме за цими методиками проводиться оцінка племінних бугаїв, спермо продукція котрих є на сучасному ринку. Все це робить студента коледжу, а в майбутньому фахівця висококваліфікованим спеціалістом з високим рівнем компетентностей адаптованих до світових умов ринку праці не лише в Україні, а й європейських країнах або навіть створити власні фермерські господарства чи то підприємства.