Головна‎ > ‎

Всеукраїнський день бібліотек

опубліковано 17 жовт. 2013 р., 01:01 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 21 жовт. 2013 р., 05:51 ]
«Майбутнє за бібліотеками»

30 вересні святкується Всеукраїнський день бібліотек. Мета цього свята є підвищення ролі книги у суспільному та культурному житті, привертання уваги широкої громадськості до проблем бібліотек, до потреб і соціального статусу бібліотекарів.
На нашій Землі книга, бібліотека користується віддавна великою шаною і любов’ю. Історія України не віддільна від історії бібліотек. Книгозбірні відіграли велику роль у розвитку цивілізації.
30 вересня 2013 року в читальній залі Липковатівського аграрного коледжу відбувся тематичний вечір присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. На вечорі були зачитані цікаві відомості про книгозбиральні починаючи від часів Ярослава Мудрого до наших, декламувалися вірші. Всі присутні були зачаровані співом Аліни Маханько (гр.ВМ -31) та Щербини Наталії (гр.ВР-31).
У тематичному вечорі приймали участь студенти другого і третього курсу: Вакуленко А. (гр.ВР-31), Шевченко Є. (гр.ВМ-31), Кобзєва А. (гр.ВМ -31), Сокольвяк А. (гр.ВМ-31),Ратніков О. (гр.ВР-21), Папуша М.(гр. ВМ-21), Діденко Н. (гр.ВТ-21), Краєва А. (гр.ВР-31), Зарицький С. (гр.ВМ -21).
Музичний супровід Вікторович Тетяна Вікторівна.
Бажаємо всім натхнення, творчих злетів, щедро з повною віддачею служить суспільству, читачеві.