Головна‎ > ‎Про нас‎ > ‎

МузеїВ нашому навчальному закладі функціонують два музеї історії коледжу та етнографічний. Створені вони були силами викладачів та студентів до 100-річного ювілею Липковатівського аграрного коледжу і продовжують успішно діяти, щороку відкриваючи свої двері для нових студентів та гостей нашого навчального закладу. 


Традиційно у перші тижні навчання проводяться ознайомлюючі екскурсії для студентів нового набору: першокурсники знайомляться з історією закладу у якому будуть навчатись, дізнаються багато цікавого про його славні традиції, про відомих людей — випускників коледжу. 

В етнографічному музеї студенти мають унікальну можливість «доторкнутись» до історії: макет української хати-мазанки, предмети побуту, ікони, рушники і вишиванки — всі ці речі зібрані з усіх куточків Харківщини, розкривають перед ними багату історію нашого Слобожанського краю. 

А експонати зроблені руками самих студентів в черговий раз дають можливість переконатись у тому яка талановита молодь у нас навчається. 

Для поповнення експозиційної колекції етнографічного музею щороку навесні серед груп коледжу проводяться виставки-огляди експонатів, кращі з них поповнюють експозицію музею. 

В планах роботи музеїв: поповнення колекцій, проведення на базі музеїв позаурочних та виховних заходів, підготовка груп екскурсоводів із студентами нового набору.