Головна‎ > ‎Про нас‎ > ‎

ПсихологВи знаходитесь на сторінці практичного психолога
Липковатівського аграрного коледжу.

Ми раді вітати Вас на своїй сторінці! 


ПРИВІТАННЯ! 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

    Психологічна служба Липковатівського аграрного коледжу вітає Вас із початком нового семестру, нових злетів, досягнень та перемог!
    Всіх першокурсників вітаю з успішною здачею першої сесії, позаду залишилися виснажливі заліки, попереду – цікаве, емоційно насичене студентське життя. Ці незабутні моменти залишаться у вашій пам’яті назавжди.
    Для випускних курсів – цей семестр є останнім. Ви вийшли на фінішну пряму і зовсім скоро досягнете своєї довгоочікуваної мети, яку Ви так наполегливо виборювали з кожним кроком.
    Усім студентам бажаю вдосконалювати свої знання, розкривати таланти, любити свою професію, йти за покликанням серця та втілювати мрії у життя! Душевного спокою та мирного неба над головою!


Ви – наша гордість!

Практичний психолог Тимченко Валерія Сергіївна

Звертатись: к. 209, к.т. 097-833-12-33


    На нашому сайті Ви зможете познайомитися зі специфікою роботи практичного психолога коледжу та скористатися корисною інформацією для студентів, батьків, педагогів, психологів.
    На сайті зібрана багата методична скарбничка: матеріали для роботи психологів навчальних закладів; рекомендацій студентам, батькам, педагогам; колекція презентацій та психодіагностичного інструментарію, корисні посилання.

З усіма розділами цього ресурсу можна познайомитися, використовуючи меню зліва.

Бажаємо приємного та корисної віртуальної подорожі по сторінках нашого сайту.

Будем раді, якщо наша зустріч виявиться корисною і призведе до продуктивної співпраці в майбутньому.
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї

опубліковано 17 трав. 2017 р., 23:29 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 17 трав. 2017 р., 23:32 ]


Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я проходить у нашій державі кожної весни задля привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей.
Студенти Липковатівського аграрного коледжу не лишилися осторонь даної проблеми та спільно із Нововодазьким РЦСССДМ і їх волонтерами, 11 травня провели просвітницько-профілактичну акцію «Репродуктивне планування сім’ї».
Метою заходу було проінформувати молодь про  небезпечні хвороби які передаються статевим шляхом, а також про ризик небажаної вагітність серед неповнолітніх. Були роздані буклети на тему «Здоров’я молоді – багатство нації», а також  контрацептивні засоби( 125 презервативів). 
Адже найважливішим у житті кожного є здоров’я, а неодмінною його складовою – саме здоров’я репродуктивне. Незахищені статеві контакти, часта зміна партнерів можуть відгукнутися згодом багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя , а тому необхідно пам’ятати про культуру статевого життя, методи захисту та, звичайно, – відповідальність за своє майбутне. 


З повагою, психологічна служба Липковатівського аграрного коледжу!

7 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

опубліковано 13 квіт. 2017 р., 00:56 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 13 квіт. 2017 р., 00:56 ]

06 квітня 2017 р. психологічною службою Липковатівського аграрного коледжу спільно зі студентами була проведена профілактична акція «Здоров’я молоді – багатство нації». Метою заходу було акцентувати увагу студентів на важливості дотримання  ними здорового способу життя, адже вони – це майбутнє України.
Студентам були запропоновані просвітницькі презентації «Бути здоровим – це модно!», рухливі конкурси, дівчата співали частівки про погані звички, закликаючи обмінювати цигарки на цукерки. Загалом дана акція акцентувала увагу на таких правилах:
1. Правильне харчування.
2. Бути активними.
3. Покинути шкідливі звички.  
4. Правильний розпорядок дня. 
5. Позитивний настрій.         
6. Дбайливе ставлення до себе та навколишнього середовища. 
7. Дуже важливо, щоб поруч з вами були лише друзі та однодумці. 
Тур
Здоров'я – поняття багатопланове. Це не лише відсутність хвороб, але й високий рівень пристосування, благополуччя, комфортне психологічне самопочуття, толерантні соціальні відносини.
ТУРБОТА ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я НЕ МАЄ БУТИ ПРОБЛЕМОЮ – 
ЦЕ МАЄ БУТИ СПОСОБОМ ЖИТТЯ!

Практичний психолог Тимченко В.С.

1-2 of 2