Головна‎ > ‎Про нас‎ > ‎Психолог‎ > ‎

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї

опубліковано 17 трав. 2017 р., 23:29 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 17 трав. 2017 р., 23:32 ]

Всеукраїнський Тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я проходить у нашій державі кожної весни задля привернення уваги українців до питань збереження власного здоров’я та народження бажаних і здорових дітей.
Студенти Липковатівського аграрного коледжу не лишилися осторонь даної проблеми та спільно із Нововодазьким РЦСССДМ і їх волонтерами, 11 травня провели просвітницько-профілактичну акцію «Репродуктивне планування сім’ї».
Метою заходу було проінформувати молодь про  небезпечні хвороби які передаються статевим шляхом, а також про ризик небажаної вагітність серед неповнолітніх. Були роздані буклети на тему «Здоров’я молоді – багатство нації», а також  контрацептивні засоби( 125 презервативів). 
Адже найважливішим у житті кожного є здоров’я, а неодмінною його складовою – саме здоров’я репродуктивне. Незахищені статеві контакти, часта зміна партнерів можуть відгукнутися згодом багатьма проблемами і навіть призвести до безпліддя , а тому необхідно пам’ятати про культуру статевого життя, методи захисту та, звичайно, – відповідальність за своє майбутне. 


З повагою, психологічна служба Липковатівського аграрного коледжу!