Головна‎ > ‎

СТЕЖИНАМИ ЛЮБОВІ І ДОБРА

опубліковано 11 лист. 2013 р., 00:01 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 07:51 ]
7 листопада 2013 року в читальній залі Липковатівського аграрного коледжу відбувся відкритий виховний захід «Стежинами любові і добра». Підготовлений і проведений він був силами студентів групи ВТ -31 та куратора цієї групи Піддубної А.В. 


Студенти та їх куратор відповідально підійшли до підготовки даного міроприємства, що і забезпечило його успіх. Присутні стали учасниками чудового дійства: було підготовлено змістовний і цікавий матеріал, питання що піднімалися спонукали кожного замислитися: а що ж є добро і любов? Наскількі цінні і важливі вони в житті людини? Хто або що формує в нас ці почуття?

Студенти не просто говорили про добро і любов, як абстрактні поняття, а й самі пригадували, що доброго в своєму житті встигли зробити вони. І виявилось, що кожен з них також вніс свою краплину у море добра.

Справжньою окрасою заходу стали музичні номери у виконанні студенток Мальованої Ганни та Шигимаги Катерини і викладача Вікторович Т.В.. А вірш про серце матері, зворушливо прочитаний студенткою Папіш Юлією, торкнувся серця кожного і нікого з присутніх не залишив байдужим.

З нетерпінням чекаємо нових міроприємств, де б наші студенти могли проявити свої таланти.