Головна‎ > ‎

Свято випуску

опубліковано 6 бер. 2014 р., 23:49 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 19 бер. 2014 р., 01:54 ]
28 лютого 2014 року в Липковатівському аграрному коледжі в черговий раз відбулося свято випуску — успішно склавши екзамени, у самостійне життя вирушили студенти групи АМ — 401 (спеціальність «Організація виробництва»).

В урочистій обстановці, у актовій залі коледжу випускників вітали студенти, гості коледжу та члени державної комісії на чолі з директорм коледжу Тарканом М.П. Зі звітом про результати державного екзамену перед присутніми виступила голова державної комісії кандидат економічних наук ХНАУ імені В.В.Докучаєва Литвинова Олена Миколаївна. У своєму виступі вона відзначила високий ступінь підготовки студентів, звернула увагу присутніх на той факт, що три студентки групи — Квач Віра, Тарасова Анна та Клочко Марина отримали дипломи з відзнакою.

Також з привітальним словом до випускників звернулись заступник директора з навчальної частини Головешко В.В., зав.відділенням Курман О.В., класний керівник Кравцов А.В. Під гучні оплески присутніх директор коледжу Таркан М.П. вручив випускникам дипломи. Весь захід прикрасила концертна програма, підготовлена самими студентами.

Щиро вітаємо випускників! Бажаємо професійних злетів та особистого щастя!