Головна‎ > ‎

Театр — дзеркало душі

опубліковано 8 квіт. 2014 р., 06:42 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 8 квіт. 2014 р., 15:23 ]
3 квітня 2014 року викладачами Дротенко Оленою Віталіївною та Цимбалом Миколою Миколайовичем з групами АМ — 201, АМ-301 в актовій залі Липковатівського аграрного коледжу було проведено відкриту виховну годину на тему «Театр — дзеркало душі», присвяченій Міжнародному дню театру — 27 березня.

Це була дуже чудова постанова, у якій були задіяні і інші викладачі Долгополов Олександр Володимирович виконав пісню «Куклы так похожи на людей».

На сцені бачили чудовий мистецький Олімп з прекрасним Аполлоном та чарівними музами, які продемонстрували нам, чому смертні навчилися за сотні літ. Із задоволенням глядачі слухали твори ліро-епічного жанру: пісні про кохання, вірші, гуморески у виконанні студентів. Чудово проведений екскурс в історію театру. Було перелічено види театрів та їх особливості.

Згадано незабутнього актора, автора та виконавця пісень В.Висоцького. А також імена видатних акторів, яких уже немає, але які прославили навіки українську сцену: Л.Биков, О.Довженко, Б.Ступка та інших.

Захід цікавий, змістовний, різноплановий. Велику роботу також провела художній керівник Вікторович Тетяна Вікторівна.

Присутнім все дуже сподобалося, бо театр дає можливість не лише відпочити, а й виховує смаки, здатність розуміти прекрасне.