Головна‎ > ‎

Ветеринарна конференція

опубліковано 29 лист. 2013 р., 03:40 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 23 жовт. 2016 р., 07:48 ]
21 листопада було проведено конференцію за результатами виробничо-технологічної практики, на якій були присутні викладачі відділення ветеринарної медицини, студенти — практиканти, а також керівництво Липковатівським аграрним коледжем: заступник директора з виробничого навчання Головешко В.В., зав.відділенням ветеринарної медицини Курман О.В., голова циклової комісії ветеринарно-економічних дисциплін Шкіртіль В.М.,куратор практики Танчак В.С..

Розглянуті важливі питання виробничої технологічної практики, метою якої було навчити студентів сучасним методам і формам організації праці.

Студенти звітували про проведену роботу, зокрема лікування тварин, демонстрували презентації індивідуальних завдань. Під час практики найкраще показали себе студенти: Кравець Тетяна, Дудус Аліна, Бороздін Ігор, Стріляний Віталій, Іваненко Олена, Білоусова Дар’я, Кабанова Наталія та інші. Студенти - практиканти розповідали, які лікували хвороби на практиці, не допускали згодовування легко бродильних кормів, робили профілактику післяродових хвороб у високопродуктивних тварин, розробляли специфічні засоби терапії. Говорилося також про досить розповсюджену хворобу бронхопневмонію, якого віку тварини найбільш сприйнятливі до неї та про те, що лікувати її антибіотиками, вітамінами та прогріванням інфрачервоними лампами. Під час практики студенти брали участь у проведенні профілактичної обробки тварин проти фасціользу. Проводили розтини трупів тварин з метою набуття практичних навичків будови топографії внутрішніх органів та складання актів про розтин трупів тварин.