Головна‎ > ‎

Відчуття щастя і романтики

опубліковано 21 лют. 2017 р., 07:10 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 21 лют. 2017 р., 07:10 ]
14 лютого - День Святого Валентина – це саме той день, коли варто відірватись від сірих буднів і згадати про високе почуття, яке змушує людей робити воістину великі подвиги. А ім`я цьому почуттю – кохання…
У Липковатівському аграрному коледжі у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Саме цей день окриляє та дарує надію на взаємне і вічне кохання.

Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, адже «Скринька кохання» була переповнена валентинками. Рада самоврядування організували святковий концерт для студентів та викладачів коледжу. Різноманітні чарівні танці у виконанні студентів, музичне вітання – мелодійні пісні про кохання у виконанні викладачів Чаговець С.М., Довгополова О.В., Губарєвої Л.І., Шуліки В.М., Донець Н.М.створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Свято цього року відзначилось неординарністю, тому з упевненістю можу сказати що цей День Святого Валентина залишиться в пам’яті студентів надовго.