Головна‎ > ‎

14 вересня День визволення Нововодолажчини

опубліковано 18 вер. 2019 р., 06:19 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 19 вер. 2019 р., 01:49 ]
День Визволення Нововодолажчини
З кожним роком час віддаляє нас від страшних подій Другої війни. Люди забувають, а дехто взагалі намагається не згадувати про героїчний внесок нашого народу у визволення країни та людства всього світу від нацистських окупантів. Але наш священний обов’язок – пам’ятати, якою дорогою ціною дісталася Велика Перемога. Хто забуває про своє минуле, той не вартий майбутнього – так здавна говорили люди.

Студенти Липковатівського аграрного коледжу провели мітинг-реквієм до 76 річниці визволення Нововодолазького району від нацистських загарбників, яке випало на вересень 2019 року; гідно відзначили ті події, згадали, вшанували героїв, низько вклонилися їм за їх величний подвиг.

«Я глибоко переконана, що сьогодні, як і 76 років тому, єдність і згуртованість, спільні зусилля всіх і кожного, відповідальність і віра в свої сили допоможуть нам подолати труднощі, яких чимало в нашому житті. Упевнена, що ваше успішне навчання стане кращим подарунком, кращим пам'ятником воїнам-Переможцям, всім фронтовикам, всім ветеранам», - наголосила заступник директора з виховної роботи Петровська Т.П.
Comments