Рейдерський захват земель коледжу

Увага !!!

Незважаючи на наш опір та захист державної землі процес знищення Липковатівського аграрного коледжу розпочався.

24.11.2014 р. на полях Навчально-практичного центру з'явилася чужа невідома техніка і проводяться польові роботи.


 Липковатівський аграрний коледж звертається

за допомогою у збереженні земельної ділянки

Під загрозою опинилася земельна ділянка, якою Липковатівський аграрний коледж користується більше 50-ти років згідно рішення Кабінету Міністрів та рішення Міністерства аграрної політики та продовольства України для проходження студентами навчальної та виробничої практики, наукових досліджень, вирощування сортового насіння с/г культур, ведення тваринництва та забезпечення його кормами.


Коледж на цих землях також вирощує органічну продукцію, за яку на міжнародних виставках «Агро» отримав три золоті медалі. Наші землі уже 15 років не «збагачуються» хімічними добривами, частина вирощеної на них продукції атестована як така, що відповідає стандартам виробництва та переробки, котрі є рівнозначними стандарту Європейського союзу.


Із цим можна йти до Європи, але нинішні чиновники, рейдери та їх прибічники перешкоджають ефективній роботі коледжу й вихованню висококваліфікованих працівників аграрної галузі для нашої традиційно аграрної держави, а також із такою державною «челяддю» нас ніхто  і ніколи не пустить в Європу.  


Спеціальності коледжу у ВНЗ I–II рівнів акредитації Харківської області не дублюються, тобто єдині на теренах Слобожанщини, а для виконання навчальних програм закладів аграрного спрямування в обов’язковому порядку потрібні і земля, і тваринництво, яке утримується також за рахунок тієї ж землі. Без землі коледж закриється наступного ж дня, оскільки наші спеціальності «чисто» аграрні, «чисто» сільські і не «касові».


Враховуючи, що за останні роки були ліквідовані три виробничі учгоспи в аграрних ВНЗ Харківської області, Міністерство аграрної політики та продовольства України своїм наказом створило на базі Липковатівського аграрного коледжу Навчально-практичний центр для проходження виробничого навчання студентами всіх аграрних ВНЗ Харківської області. За останні 5 років в Навчально-практичному центрі пройшли виробниче навчання 1482 студенти аграрних ВНЗ Харківщини, в т.ч. 44 студенти вищих навчальних закладів Міністерства освіти і науки України, а також 104 викладачі пройшли стажування на виробництві.


Оплата рахунків коледжу за енергоносії, ремонти гуртожитків, придбання обладнання і т.п. проводиться саме коштом Навчально-практичного центру.


Під час оформлення документів на вищезгадану ділянку землі ДП «Центр державного земельного кадастру» протягом 4-х років повертало документи Липковатівського аграрного коледжу та відтягувало їх оформлення, доки не змінилося законодавство, - плануючи рейдерське захоплення.


Після чергового дооформлення документів у ДП «Харківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» відділ Держземагенства в Нововодолазькому районі Харківської області відмовив Липковатівському аграрному коледжу в подальшому оформленні землі, мотивуючи це зміною законодавства України.


У цей час невідома нам особа звернулася до відділу Держземагенства із заявою про надання дозволу на реєстрацію у свою власність землі Липковатівського аграрного коледжу в кількості 1200 га. Це давно розроблена спеціалістами ДП «Центр державного земельного кадастру» класична форма рейдерської атаки – спочатку складаються списки людей, які мешкають на території всієї Харківської області, нібито бажаючих отримати землю по 2 га , а надалі діє юрист, який за довіреністю представляє інтереси вказаних людей по оформленню їх документів на землю.


Липковатівський аграрний коледж звертався з квітня 2011 р. і повторно звернувся у 2014 р. до правоохоронних органів та суду за захистом, але дієвого захисту до сьогодні не отримав, і рейдери наразі використовують цю ситуацію у власних цілях.


Адміністрація та колектив Липковатівського аграрного коледжу робив  і буде робити все можливе і неможливе по захисту державної установи та її державних земель, без яких неможливий випуск спеціалістів  - аграріїв «практиків» а не теоретиків, а також звертаємось до всіх небайдужих за допомогою та захистом, а рейдерів та їх «сподвижників» попереджуємо, що всі їхні дії по відчудженню землі коледжу тянуть на кримінал і колектив нічого не зупинить заради збереження того над чим одні працювали а другі продовжують працювати десятками років, що зберегли за роки свого життя та праці на полях та аудиторіях коледжуі зберегли його для нашої держави, і дякуючи коледжу сьогодні живе наше село, жива соціальна структура села яка залишилась за коледжем в тому числі і вода. Бажаючим є де працювати. А те що раніше «відірвали» від коледжу (котельня, очисні споруди, будинки) заброшено  і практично цим ніхто не займається.

    Колектив не зупиниться ні перед чим

                                        Колектив Липковатівського аграрного коледжу:

                                        адміністрація коледжу,

                                        члени колективу – 250 чол.,

                                        студенти – 448 чол.,

                                        у т.ч. діти-сироти – 37 чол.

                                        Пенсіонери які практично все життя віддали коледжу – 277 чол.

Липковатівський агроколедж не здається в боротьбі за правосуддя

опубліковано 4 жовт. 2017 р., 06:44 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 4 жовт. 2017 р., 06:45 ]


Липковатівський агроколедж відстоює свої права

опубліковано 4 жовт. 2017 р., 06:40 Липковатівський Аграрний Коледж


Дело о земле агроколледжа: активисты пикетируют суд

опубліковано 6 трав. 2017 р., 11:33 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 6 трав. 2017 р., 12:00 ]


Харьковские активисты пикетируют Красноградский суд по делу о земле аграрного колледжа. Тема заседания — отмена постановления, которое запрещает совершать любые действий в отношении документации из Госреестра. Как сообщили активисты на своей странице в Facebook, именно из-за этого запрета администрация колледжа не могла подтвердить право собственности на спорные земельные участки.


История вокруг земли Липковатовского аграрного колледжа длится уже не первый год. В 2014 году Областное управление земресурсов лишило учебное заведение прав на владение 5000 га земли сельхозназначения. Участок площадью в 2500 га передали в аренду фермерам, остальное разделили на части по 2 га и якобы «раздали» 600 частным лицам. На счету у сотрудников колледжа — более 10 выигранных судов, в том числе и в высших инстанциях, но «отвоевать» землю все еще не удалось.


В колледже приходится бороться не только за участки, но и за урожай. Летом минувшего года пшеницу, которой сотрудники учебного заведения засеяли 150 га, пытались собрать работники частного фермерского хозяйства. Мотивировали они свои действия тем, что земля принадлежит предпринимателю по фамилии Носовский, а значит, все что на ней растет, тоже принадлежит фермеру. Тогда остановить захват удалось благодаря активистам и полиции, прибывшим на место.4 травня 2017 року у Красноградському районному суді відбулося чергове засідання щодо скасування ухвали від 20 квітня 2017 року. Завдяки потужному напору працівників Липковатівського аграрного коледжу, громадської організації «Правий сектор» та небайдужих людей суддя Константинов Д.С. виніс справедливе законне рішення – скасував ухвалу щодо заборони всіх державних реєстраторів на внесення будь-яких записів до Державного реєстру. Ця ухвала нарешті дасть нам змогу винести державні землі з реєстру і почати їх оформляти. Особлива дуже велика вдячність від трудового колективу правозахиснику Липкватівського аграрного коледжу Мокроусову Юрію за високий професіоналізм у судових баталіях за справедливість.


Активісти НВР "Правий Сектор" вже на місці в очікуванні суду у справі земель Липковатівського агроколеджу.
Сьогодні Красноградський суд має скасувати ухвалу про заборону на вчинення будь-яких дій стосовно документації з Держреєстру, якою липковатівців позбавили права на доведення та підтвердження їх права власності на спірні земельні ділянки.
Нам вже відома практика, при якій юристи В. Носовського намагаються проводити різні комбінації, зокрема була спроба в судовому порядку розіграти “протистояння” між ПП “Носовський” і ФП “Носовський”, з метою накласти арешт на землі, доки В. Носовский сам з собою не домовиться.

Отже, ймовірно, що сьогодні підприємець знову спробує розіграти подібну схему між своїми фірмами, або і ще кимось. Липковатівський агроколедж виступить третьою стороною на цьому засіданні. А ми проконтролюємо законність і справедливість судового процесу.

Судова влада не очікувала такої зацікавленості громадськості цим питанням і до будівлі суду навіть підігнали автозак, що було зовсім недоречно, тому через деякий час його було відправлено, маємо надію, що за призначенням
.


Ні рейдерам в Липкуватівці

опубліковано 29 лип. 2016 р., 00:07 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 29 лип. 2016 р., 00:51 ]

Для більш детальної інформації тисніть на посилання нижче

Беззаконня триває

опубліковано 2 черв. 2016 р., 11:13 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 2 черв. 2016 р., 11:13 ]


Коледжу перешкоджають сіяти

опубліковано 27 квіт. 2016 р., 08:12 Липковатівський Аграрний Коледж


Коледжу вернули ділянку землі

опубліковано 10 квіт. 2016 р., 05:14 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 квіт. 2016 р., 05:14 ]

Репутація (суд в Києві та Харкові)

опубліковано 31 бер. 2016 р., 00:33 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 31 бер. 2016 р., 00:35 ]


Репутація

опубліковано 21 бер. 2016 р., 01:45 Липковатівський Аграрний Коледж


Репутація

опубліковано 10 бер. 2016 р., 23:49 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 10 бер. 2016 р., 23:52 ]

1-10 of 26