Дело о земле агроколледжа: активисты пикетируют суд

опубліковано 6 трав. 2017 р., 11:33 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 6 трав. 2017 р., 12:00 ]

Харьковские активисты пикетируют Красноградский суд по делу о земле аграрного колледжа. Тема заседания — отмена постановления, которое запрещает совершать любые действий в отношении документации из Госреестра. Как сообщили активисты на своей странице в Facebook, именно из-за этого запрета администрация колледжа не могла подтвердить право собственности на спорные земельные участки.


История вокруг земли Липковатовского аграрного колледжа длится уже не первый год. В 2014 году Областное управление земресурсов лишило учебное заведение прав на владение 5000 га земли сельхозназначения. Участок площадью в 2500 га передали в аренду фермерам, остальное разделили на части по 2 га и якобы «раздали» 600 частным лицам. На счету у сотрудников колледжа — более 10 выигранных судов, в том числе и в высших инстанциях, но «отвоевать» землю все еще не удалось.


В колледже приходится бороться не только за участки, но и за урожай. Летом минувшего года пшеницу, которой сотрудники учебного заведения засеяли 150 га, пытались собрать работники частного фермерского хозяйства. Мотивировали они свои действия тем, что земля принадлежит предпринимателю по фамилии Носовский, а значит, все что на ней растет, тоже принадлежит фермеру. Тогда остановить захват удалось благодаря активистам и полиции, прибывшим на место.4 травня 2017 року у Красноградському районному суді відбулося чергове засідання щодо скасування ухвали від 20 квітня 2017 року. Завдяки потужному напору працівників Липковатівського аграрного коледжу, громадської організації «Правий сектор» та небайдужих людей суддя Константинов Д.С. виніс справедливе законне рішення – скасував ухвалу щодо заборони всіх державних реєстраторів на внесення будь-яких записів до Державного реєстру. Ця ухвала нарешті дасть нам змогу винести державні землі з реєстру і почати їх оформляти. Особлива дуже велика вдячність від трудового колективу правозахиснику Липкватівського аграрного коледжу Мокроусову Юрію за високий професіоналізм у судових баталіях за справедливість.


Активісти НВР "Правий Сектор" вже на місці в очікуванні суду у справі земель Липковатівського агроколеджу.
Сьогодні Красноградський суд має скасувати ухвалу про заборону на вчинення будь-яких дій стосовно документації з Держреєстру, якою липковатівців позбавили права на доведення та підтвердження їх права власності на спірні земельні ділянки.
Нам вже відома практика, при якій юристи В. Носовського намагаються проводити різні комбінації, зокрема була спроба в судовому порядку розіграти “протистояння” між ПП “Носовський” і ФП “Носовський”, з метою накласти арешт на землі, доки В. Носовский сам з собою не домовиться.

Отже, ймовірно, що сьогодні підприємець знову спробує розіграти подібну схему між своїми фірмами, або і ще кимось. Липковатівський агроколедж виступить третьою стороною на цьому засіданні. А ми проконтролюємо законність і справедливість судового процесу.

Судова влада не очікувала такої зацікавленості громадськості цим питанням і до будівлі суду навіть підігнали автозак, що було зовсім недоречно, тому через деякий час його було відправлено, маємо надію, що за призначенням
.