Мирна акцiя біля районної Державної адміністрації

опубліковано 3 серп. 2015 р., 12:15 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 3 серп. 2015 р., 22:30 ]

24 липня 2015 року працівники та службовці Липковатівського аграрного коледжу вийшли на поки що попередню мирну акцію до районної Державної адміністрації із зверненням до районних депутатів з проханням підтримати та звернутися до Президента України, Прем’єр Міністра, Генеральної Прокуратури та до громадських рад, щоб останні прийняли до уваги, розглянули це питання та прийняли міри до встановлення справедливості. 

А справедливість одна - поверніть державні землі їхньому постійному користувачу Липковатівському аграрному коледжу. А це – понад 250 працівників, близько 500 чоловік студентів, 277 чол. пенсіонерів та їх сімей. 

Начальники районного та обласного управлінь Держземагенства України в Харківській області ( Вороніна Є.В., Перекупський Ю.П., Клепач М.П., Оберемок Є.А.), які за активної підтримки тодішньої голови райдержадміністрації Ротач С.О. 

та першого заступника голови Нововодолазької райдержадміністрації Руднєва О.О. безцеремонно та зухвало маніпулювали цією ситуацією і організували рейдерське захоплення державної землі Липковатівського аграрного коледжу.
Близько 8-00 години ранку працівники з плакатами вишикувались біля будівлі адміністрації і вимагали зустрічі з депутатом обласної ради Ротач С.О. та по незрозумілим причинам залишившогося на посаді першого заступника РДА Руднєва О.О. щоб вони надали пояснення своїм протиправним діям. Почалася запекла дискусія, в якій Ротач клялася у своїй непричетності, але свідки та реальні докази говорять про інше. Вороніна Є.В. працівникам Липковатівського коледжу на досудових засіданнях говорила, що її винудили вивести землі в запас вищевказані чиновники Носовському В.П., Павленку та Шиленку О.І. Руднєв ще у вересні 2014 року з Вороніною виганяли наших механізаторів з поля, мовляв, що це уже землі у приватній власності, тобто приватизовані. У підтримку учасників акції підходили з претензіями і інші люди з обуренням до Ротач та Руднєва.
На засіданні депутатської ради виступила голова профспілкового комітету Липковатівського аграрного коледжу Людмила Кулініч. У своєму виступі вона розповіла про весь хід рейдерського захоплення Носовським, Павленком та фермером Шиленком О.І, про неминучу катастрофу для робітників, для коледжу, для всього села в разі втрати землі. . До речі Шиленко О.І. є сусідом аграрників, він захопив державні землі і на одному із полів (97 га ) передискував і залив гербіцидами поле з багаторічними травами, які йшли на корма великій рогатій худобі), 

Депутати Нововодолазької районної ради одноголосно підтримали звернення. 
Велика вдячність їм. 

Звертаємося до всіх небайдужих. 


ДОПОМОЖІТЬ, якщо є якась можливість, ПРАЦІВНИКАМ АГРАРНИКАМ ВСТАНОВИТИ СПРАВЕДЛИВІСТЬ!!!