Мирна акція

опубліковано 28 вер. 2015 р., 04:38 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 28 вер. 2015 р., 05:49 ]
24 та 25 вересня 2015 року біля Нововодолазького районного суду відбулася мирна акція працівників Липковатівського аграрного коледжу з вимогою справедливого рішення по справі розірвання договорів оренди між Харківським Держземагенством та орендарями-рейдерами Носовським та Павленком. У зв’язку з тим, що Харківське Держземагенство не надало своїх представників, суд перенесено на 2 жовтня 15 року.

Це вже друге засідання, яке ігнорують відповідачі. Це нахабне затягування судового процесу. Але трудовий колектив не збирається відступати. Він і надалі буде боротись за справедливе повернення державних земель Липковатівського аграрного коледжу у своє постійне користування.

З 12 по 15 вересня 2015 року колектив витримав жорстоке протистояння на полях під час посіву озимої пшениці. Рейдери знову найняли озброєну охорону, які чинили нам опір. Але за допомоги оперативного втручання працівників районного відділку міліції, які діяли згідно рішення Нововодолазького районного суду щодо заборони будь-яких сільськогосподарських робіт будь-ким (окрім Липковатівського аграрного коледжу) на полях ЛАК рейдери відступили. На сьогодні вони подали апеляційну скаргу на це рішення, яка буде розглядатись у Апеляційному суді у м. Харків 1 жовтня 2015 року.