Чим же «хороший» Шиленко О.I.

опубліковано 5 серп. 2015 р., 07:09 Липковатівський Аграрний Коледж   [ оновлено 5 серп. 2015 р., 08:57 ]
Шиленко О.І. - сусід по землях Липковатівського аграрного коледжу, нахабним чином захопив частину земель, що належать коледжу, які незаконно були виведені із земель сільськогосподарського призначення в землі запасу начальником районного управління Нововодолазького Держземагенства Вороніної Є.А., що й було доведено на засіданні апеляційного суду 29.07.15 року.

Чим же «хороший» Шиленко О.І. для колишньої голови райдержадміністрації Ротач С.О. та першого заступника голови Нововодолазької райдержадміністрації Руднєва О.О у порівнянні з Липковатівським аграрним коледжем, де є всі умови для навчання, проходження практики студентів, жива соціальна сфера, є робочі місця в межах 250 ? Господарство розвивається в напрямках органічного землеробства. підвищується заробітна плата. В цілому за рік по Липковатівському аграрному коледжу виплачено понад 6 млн. грн. заробітної плати, а це означає понад 3,5 млн. грн. господарство перераховує гроші в бюджет у вигляді податків. І хто ж на цьому рівні - Шиленко? Та ніхто! 
У сезон до 30 робітників, взимку роботи немає. Немає ніякого обліку, захопив землю, а подорожнього листа і документів на право водіння у тракториста немає. Цьому є підтвердження безлічі свідків, які намагалися вигнати зі своєї землі Шиленко - загарбника, далі - немає складських приміщень, зважував продукцію «нелегально» на вагах в нашому господарстві, або взагалі не зважує, ну і заробітна плата «в конвертах». А про органіку і мови немає, працюють тільки на виснаження землі за допомогою хімічних засобів (добрив, гербіцидів, хімічними засобами боротьби з шкідниками та хворобами).

Ну так давайте за допомогою Ротач, Руднєвих, Вороніних та їм подібних знищимо все позитивне і зробимо господарями землі Носівського, Шиленкiв, які хапають наділи землі по всій Україні і користуються землею за принципом: а після мене хоч потоп.

І про яку врожайнiсть може йти мова, якщо площі посіву не враховуються, а продукція не зважується! Посаджено картоплі 13,7 га - у статистичній звітності немає, соняшнику посіяно 260 га, за звітом - 120 га. Тобто наяву злочинні дії - фальсифікація державної звітності.

На фото врожаю на полях Шиленка 2014 року видно результати такої аграрної діяльності.

Так хто тоді Шиленко.О.І і всі хто його підтримує?