Сайт оновлюється Просимо вибачення за тимчасову відсутність частини матеріалів Запрошуємо до групи
У Липковатівському аграрному коледжі студенти спеціальності 201 Агрономія крім своєї основної кваліфікації «агротехнік» отримують в процесі навчання на ІІІ курсі ще дві робітничі професії такі як 8322 Водій автотранспортних засобів категорії «В» та 8331 Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», що підвищує їх кваліфікаційні можливості та конкурентноспроможність на ринку праці.
Так 8 липня 2021 року студенти ІІІ курсу спеціальності 201 Агрономія в складі однієї академічної групи складали кваліфікаційний іспити на право керування тракторами категорії «А1». Екзамен проходив під головуванням голови комісії – головного спеціаліста відділу технічного нагляду ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Осадчого О.А. До складу комісії також ввійшли Головешко В.В. – заступник директора з навчальної роботи та Волошин М.О. головний інженер-механік навчально-практичного центру Липковатівського аграрного коледжу.
Кваліфікаційний екзамен проходив в три етапи. Спочатку студенти складали іспит із Правил дорожнього руху. Наступним етапом було складання іспиту із знання технічного обслуговування та будови трактора і заключним етапом було складання практичного іспиту із водіння трактора. За результатами складання іспиту студенти показали добрі теоретичні та практичні знання.
Щороку в третій четвер травня Україна відзначає День вишиванки. Це те без чого важко уявити нашу культуру, побут і історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. Українська вишита сорочка - це молитва без слів - вона символ здоров'я, родинної пам'яті, любові і вірності.
Ми з упевненістю можемо сказати, що вишиванка є українським національним мистецтвом яке високо цінується у всьому світі. Вишивкою прикрашаємо одяг, рушники, серветки, надаючи їм своєрідності і неповторності. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси, міцного здоров'я, а також щасливої долі.
Коли дивитись: 24 квітня
Віртуальна виставка із залученням понад 50 художників, серед яких Марія Примаченко, Арсен Савадов, Іван Марчук, Алевтіна Кахідзе та інші відомі митці.
Експонати цієї надсучасної виставки створені з використанням VR- та AR-технологій, лазерних та відеоінсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури. Ви зможете подивитися на них з будь-якого куточка Землі: всі вони перенесені у віртуальний формат.
Виставка розглядає аварію на ЧАЕС не лише як найбільшу техногенну катастрофу світу, але і як інформаційну трагедію, наповнену дезінформацією, фейками та радянською пропагандою.
Німецько- український проект «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» продовжено. За доброю традицією директор Липковатівського аграрного коледжу Микола Таркан провів зустріч зі студентами, які в рамках проекту проходили стажування у фермерських господарствах Німеччини. Студенти розповіли в яких умовах вони проходили стажування, де проживали, які нові знання та емоції отримали. За підсумками стажування всі студенти задоволені умовами, які їм були створені в німецьких сім‘ях. За результатами практики студентка ветеринарного відділення групи ВМ-42 Євгенія Голуб зайняла ІІІ місце в рейтингу оцінки всіх студентів( їх було більше 20 із чотирьох коледжів), які проходили стажування.